Lyžiarsky výcvikový kurz
11.2.2019

V dňoch 4.2. – 8.2.2019 sa v okolí krásnej prírody na Donovaloch uskutočnil lyžiarsky výcvik. Výcviku sa zúčastnilo spolu 42 žiakov, 41 žiakov zo 7. a 1 žiak z 8. ročníka. Žiaci boli podľa úrovne lyžiarskych schopností rozdelení do troch skupín, v ktorých sa vďaka odbornému prístupu inštruktorov intenzívne zlepšovali v jednotlivých lyžiarskych zručnostiach. Okrem samotného metodického výcviku sa uskutočnili počas LV aj sprievodné akcie ako prednášky, návšteva bazénu, bowling, spoločenské hry, turistické vychádzky do okolia, diskotéka, spoločenské večery na spestrenie voľného času a regeneráciu síl. Táto každoročná akcia sa stretáva u žiakov s veľkou obľubou a je pre nich neopakovateľným zážitkom, na ktorý dlho a radi spomínajú.

Inštruktormi LV boli Ján Jakubík,Jozef Plavucha, Jozefína Rovnianková Vargová a pedagogický dozor tvorili Ida Pavlovičová a Andrej Opálený.

Mgr.Ján Jakubík - vedúci LV

Fotogaléria: Lyžiarsky výcvikový kurz