Elektronická žiacka knižka Elektronická prihláška
50. výročie založenia školy
4.6.2021

V školskom roku 2020/2021 oslavuje naša škola 50. výročie svojho vzniku. Jej bránami počas polstoročia prešli tisícky detí a stovky učiteľov. Naša škola je živý organizmus - dýcha, raduje sa i smúti.Žije džavotom a smiechom detí, neustále sa v nej niečo deje, nové sa rodí a staré zasa zaniká.

Ako plynul čas, menila škola svoju tvár zvonku aj zvnútra. Blíži sa koniec päťdesiateho školského roka a my Vám ponúkame možnosť otvoriť Pamätnicu života tejto školy, listovať v nej, hľadať a objavovať všetko to dobré, čo sa za tie roky urobilo, pospomínať na tých, ktorí tu boli a zanechali tu svoj rukopis, vzdať úctu tým, ktorým čas už sfarbil vlasy na bielo a na ich tvárach statočná práca a život vyryli hlboké ornamenty.

Nuž,spomínajme, je na to tá správna chvíľa...

PAMÄTNICA