Imatrikulácie 2018
29.10.2018

23.októbra 2018 prežívali prváčikovia svoj veľký deň. Už od septembra sú riadnymi žiakmi našej školy, no v tento deň boli počas slávnostnej imatrikulácie oficiálne prijatí do cechu žiackeho.

Na začiatku slávnostného podujatia sa spolu s pani vychovávateľkou prihovorili prvákom žiaci druhého a tretieho ročníka. Svoje tanečné umenie predviedli štvrtáčky, druháci zaujali všetkých prítomných veselou piesňou. Spevom,básničkami i tancom ukázali prváci, že aj oni majú talent. Jednotlivé vystúpenia, boli pre najmenších školákov zároveň skúškou. Po jej úspešnom absolvovaní zložili slávnostný sľub, prešli symbolickou školskou bránou,dostali pamätný list a obľúbenú sladkosť.

Prvákom želáme, aby sa v našej škole cítili dobre, aby sa im darilo v učení a naďalej robili radosť nám i svojim rodičom.

Mgr. Póčiková Mária

Fotogaléria: Imatrikulácie 2018