Návšteva primátora mesta
4.2.2019

Dňa 25. januára 2019 navštívil našu školu primátor mesta Žiliny Peter Fiabáne. Prijal pozvanie od Táničky, ktorá je žiačkou 4. A triedy. Žiaci sa tejto netradičnej návšteve potešili, o čom svedčilo i množstvo zaujímavých otázok,na ktoré primátor ochotne odpovedal. Otázky sa týkali predovšetkým jeho športových aktivít. Deti sa pochválili aj účasťou na Primátorskom behu, či lyžiarskych pretekoch O pohár primátora mesta Žiliny.

Okrem návštevy štvrtákov si pán primátor urobil čas aj na krátky rozhovor s členmi redakčnej rady školského časopisu Bodka a ochotne odpovedal na všetky témy, ktorými ho žiaci oslovili. Celý rozhovor s pánom primátorom si môžete aktuálne prečítať v zimnom čísle školského časopisu.

Mgr. Denisa Kopasová

Fotogaléria: Návšteva primátora mesta